Příslušenství

Pro ještě lepší zážitek Vám nabízíme různé příslušenství pro Oculus Quest

Chromecast 3

Na párty či oslavu toto prostě musíte mít. Chromecast 3 jednoduše propojíte s Vaší televizí či projektorem pomocí HDMI, připojíte na Wi-Fi a všichni okolo pak mohou na obrazovce sledovat, co se právě děje v hráčově virtuálním světě.

Pro obraz v plné kvalitě je potřeba 5GHz Wi-Fi, funguje dobře ale i na standartní 2,4GHz. Pokud Váš televizor podporuje chromecast, toto zařízení nepotřebujete (přes Miracast či jiné alternativy ale brýle s televizí nepropojíte)

Přídavná baterie

Jednoduše uchycená přídavná bateri na týlu headstrapu Vám nabídne prakticky neomezený čas hraní. Můžete hrát v kuse cca 6-8 hodin, což oceníte především na akcích ve více lidech.

Baterie zároveň slouží jako protizávaží, takže nemusíte mít headstrap tolik utažený a headset je pak na hlavě ještě pohodlnější.

Prkno pro Richies's Plank Experience

Použití skutečného prkna ve hře Richie's Plank Experience vytváří pro hráče ještě více pohlcující zážitek.

Prkno samotné má na délku 2m, hrací prostor tak musí být minimálně 2x4m (čím více, tím lépe, ať pak máte kam padat)

Hru nikdy nehrajte sami! Riziko pádu a ublížení si je opravdu vysoké, tak ať Vás někdo vždy poblíž chytá!

Zaškolení

Oculust Quest je velmi intuitivní zařízení. I přesto, že přikládáme jednoduchý návod a v samotném zařízení je několik průvodců, které určitě doporučujeme projít, osobní vysvětlení a doporučení urychlí a usnadní vstup do virtuální reality

Vybrané příslušenství prosím zaškrtněte v rezervačním formuláři.