Gun Club VR

Perfektně zpracovaná akční střílečka pro všechny muže (a ženy, které mají rády akci, střílení a dobrodružství). Hra je neuvěřitelně intuitivní a každý, kdo někdy držel v ruce zbraň, okamžitě zapomene, že je jenom ve virtuální realitě. Ten, kdo nikdy zbraň v ruce neměl, na to zapomene asi tak za minutu, hned jakmile se naučí nabíjet. Nejprve se učíte střílet a vyměňovat zásobníky na střelnici, poté se dostanete do skutečné akce, kde střílíte na figuríny nepřátel, snažíte se nezabíjet (ale spíše zachraňovat) rukojmí, střílíte na vojáky, zombíky a další nepřátele. Cílem každého levelu je vyčistit oblast od nepřátel.

Ovládání VR hry:

Zbraň (granát, zásobník atp.) držíte tlačítkem pro prostředníček, nabíjíte spouští druhé ruky (ukazováčkem), spouští střílíte. Pro výměnu zásobníku je potřeba nejprve prostředníčkem chytit a vytáhnout prázdný zásobník a až poté je možné tam dát nový (ostatně jako v reálu) z kapsy vlevo u pasu.

Rukou míříte laserovým zaměřovačem na volby v menu, spouští možnost vyberete.

Pohybujete se joystickovým tlačítkem – najedete na žluté místo.

Jak hrát:

Po spuštění hry se ocitnete v zázemí střelnice, kde si můžete zvolit jakou chcete zbraň. Laserovým zaměřovačem najedete na Play (nebo Continue), spouští potvrdíte a můžete hrát. Je dobré soustředit se na to, na co střílíte a nepálit zběsile kolem sebe. Někdy stačí jedna rána (za správnou trefu je i více bodů). Každá zbraň se nabíjí jinde, pokud člověk neví, tak mu hra napoví (Charge gun) a ukáže mu kde, zároveň ho upozorňuje, že bude potřeba vyměnit zásobník, protože dochází munice (Reload). Za získané peníze můžete kupovat další zbraně, větší útočnost, kapacitu zásobníku, lepší zaměřovač, baterku, větší přesnost, větší stabilitu, zoom, laserový zaměřovač, granáty atp.