Acron: Attack of the Squirrels!

Toto je vysoce návyková hra a je nutné ji hrát s alespoň dvěma dalšími hráči, kteří se ke hře připojí na mobilních zařízeních, kam hru stáhnete zdarma z AppStore nebo GooglePlay.

Zlaté žaludy jsou pod útokem! Je na vás a vašich přátelích, abyste je ochránili nebo ukradli v této multiplatformní party hře.

Hra, která je nejlepší, když se hraje spolu s větší skupinou přátel(dopručujeme alespoň 4+1, aby to "strom" neměl moc jednoduché). Acron: Attack of the Squirrels! je jak soutěživá, tak kooperativní hra pro hráče napříč VR a mobilními zařízeními. V tomto vesele zábavném zážitku převezme jeden hráč ve VR roli velkého starodávného stromu, který je jediným ochráncem zlatých žaludů. Dva až osm hráčů pak vezme své smartphony a stanou se rebelskými veverkami, které udělají cokoli, aby ukradli zlaté žaludy pomocí arzenálu jedinečných schopností na sedmi různých mapách.

Hráči nemusí být ve stejné místnosti ani na stejné wi-fi síti, nicméně pro větší zábavnost a lepší kooperaci je to žádoucí.Závěr bloku. Může sloužit jako shrnutí, doplnění nebo k nasměrování návštěvníka na další navazující obsah. Ideální rozsah: jeden odstavec.